pe

Pezer: Cilj ući među elitu svjetskih bacača kugle

19.Feb.2018

Najbolji bosanskohercegovački bacač kugle Mesud Pezer proteklog vikenda ostvario je izuzetan uspjeh, osvojivši prvo mjesto na Balkanskom prvenstvu u Istanbulu. | pročitajte tekst

bas

Plasman karijere Bašića, Federer najstariji igrač na vrhu ATP liste

19.Feb.2018

Bosanskohercegovački teniser Mirza Bašić ostvario je najbolji plasman u karijeri na ATP listi. | pročitajte tekst

lis

Skijaški kup Srebrna lisica u naredna tri dana na Bjelašnici

16.Feb.2018

Takmičenje u skijanju za dječake i djevojčice od osam do 16 godina "11. Skijaški kup Srebrna lisica" bit će održan u naredna tri dana na Bjelašnici. | pročitajte tekst

hokej

Hokejaški savez Bosne i Hercegovine spremno dočekuje Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo

16.Feb.2018

Hokejaški savez s ponosom najavljuje i posebno iznenađenje za publiku. | pročitajte tekst

ma

Mayeru olimpijsko zlato u superveleslalomu

16.Feb.2018

Austrijanac Matthias Mayer osvojio je zlatnu medalju u superveleslalomu na Zimskim olimpijskim igrama u Pyeongchangu. | pročitajte tekst

posta

Mirza Bašić promovirat će uslugu BH PostExpress na velikim svjetskim turnirima

15.Feb.2018

Nakon što je prije nekoliko dana osvojio prvi ATP turnir u Sofiji i ušao u top 100 tenisera svijeta, Bašić je pokazao da nije samo veliki sportista nego i veliki čovjek. | pročitajte tekst

zoi

ZOI: Shaun White donio Amerikancima jubilarno 100. zlato

14.Feb.2018

Snowboarder Shaun White osvojio je jubilarnu 100. zlatnu medalju za Sjedinjene Američke Države na Zimskim olimpijskim igrama. | pročitajte tekst

muz

Muzaferija očekuje plasman među 30 najboljih u olimpijskom slalomu

13.Feb.2018

Najbolja bosanskohercegovačka alpska skijašica Elvedina Muzaferija sutra će u utrci u slalomu imati prvi nastup na 23. zimskim olimpijskim igrama u Pyeongchangu. | pročitajte tekst

zoi

ZOI - Pyeongchang - Hirscheru zlato u kombinaciji

13.Feb.2018

Austrijski skijaš Marcel Hirscher osvojio je zlatnu medalju u kombinaciji na ZOI u Pyeongchangu. | pročitajte tekst

prosi

Prosinečki: Ova reprezentacija ima veliki potencijal

12.Feb.2018

Da ne vjerujem u kvalitet i potencijal bh selekcije ne bih ni dolazio, poručuje selektor | pročitajte tekst

pjon

ZOI -Anderson obranila naslov u slopestyleu, Kanadi zlato u umjetničkom klizanju

12.Feb.2018

Američka snowboarderica Jamie Anderson (27) osvojila je zlatnu medalju na Zimskim olimpijskim igrama u Pyeongchangu u disciplini akrobatske figure (slopestyle) obranivši tako zlato iz Sočija. | pročitajte tekst

vj

ZOI - Pyeongchang: Vjetar odgodio ženski veleslalom, nova utrka u četvrtak

12.Feb.2018

Organizatori su saopštili novi termin ženskog veleslaloma prolongiran za četvrtak ujutro, a prva utrka na programu je od 1.30 sati. | pročitajte tekst

zoi

ZOI -Počinju takmičenja u alpskom skijanju, Muzaferija 68. na startu veleslaloma

12.Feb.2018

Na Zimskim olimpijskim igrama u Pyeongchangu u ponedjeljak bit će održana prva takmičenja u alpskom skijanju a na borilište će izaći i bh. predstavnica Elvedina Muzaferija. | pročitajte tekst

hokej

Spektakl u Zetri: Po drugi put domaćini kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u hokeju na ledu III divizije

10.Feb.2018

Bosna i Hercegovina će od 25. do 28. februara ove godine biti domaćin kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u hokeju na ledu III divizije. Iako se, možda, ne radi o hokejaškoj eliti, sama činjenica da je Međunarodna hokejaška federacija povjerila drug | pročitajte tekst

SBF

U FOKUSU

eu
Evropski sud: Poljska krši standarde EU o zagađenju zraka
22.02.2018

Poljska nije uspjela provesti zakon EU o limitiranju zagađenja zraka, presudio je u četvrtak Evropski sud pravde.

start me
JEDNOGLASAN ZAKLJUČAK KONFERENCIJE “START ME UP”: PODUZETNI MLADI LJUDI SU NAJVEĆI POTENCIJAL
21.02.2018

Događaj kojeg su zajedno organizovali BURCH univerzitet i Predstavništvo njemačke privrede u BiH (AHK BiH) je doveo neka od najzvučnijih regionalnih i globalnih imena u svijetu osnivanja start-upa.