as

Samardžić osvojila zlato na 'Atom kupu'

17.07.2017
PAKS, 17. jula 2017

Bosanskohercegovačka judistkinja Aleksandra Samardžić osvojila je zlatnu medalju na Evropa kupu ''Atom kup'' u mađarskom Paksu.

Samardžić je slavila na takmičenju za judiste do 21 godina u kategoriji do 70 kg, a zlatnu medalju za BiH dan ranije je osvojio i Toni Miletić, saopćeno je iz Judo saveza BiH.

Ovim rezultatima popeli su se na sam vrh svjetske U21 ranking liste i pokazali da judo u BiH ima svijetlu budućnost.

NAJNOVIJE IZ RUBRIKE

dj
Džumhur pobijedio Broadyja i osigurao renking karijere
22.09.2017

Nakon što je bez većih problema dobio prvi set, Džumhuru je u drugom setu pala koncentracija, što je Britanac znao iskorisititi i doći do izjednačenja.

ed
Bh. klizači počinju takmičenja na Svjetskom kupu
22.09.2017

Nakon Mađarske, bh. brzoklizači nastavljaju put za Holandiju, gdje ih očekuje drugi nastup na Svjetskom kupu od 5. do 8. oktobra u Dordrechtu.

f
Džumhur protiv Britanca Broadyja za polufinale ATP turnira u Sankt Peterburgu
21.09.2017

Bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur igrat će protiv Britanca Liama Broadyja u četvrtfinalu ATP turnira iz serije 250 u ruskom Sankt Peterburgu.