ribo

Amir Taletović pobjednik državnog natjecanje sportskih ribolovaca

29.05.2017
GRADAČAC, 29.maj 2017

Na jezeru Hazna kod Gradačca, u subotu i nedjelju, održano je prvenstvo Bosne i Hercegovine u sportskom ribolovu u disciplini lov ribe hranilicom – FEEDER.

Nastupilo je 13 najboljih ribolovaca iz entitetskih saveza i saveza Brčko distrikta, a najuspješniji je bio Amir Taletović iz Tuzle s ulovljenih 8,93 kilograma ribe.

Drugo mjesto pripalo je Radetu Kelečeviću iz Laktaša s ulovljenih 7,62 kilograma, a treće mjesto osvojio je Radovan Vučenović iz Čelinca s ulovljenih 5,27 kilograma ribe.

NAJNOVIJE IZ RUBRIKE

tek
Armin Gredić jedini bh. predstavnik na SP-u u takwondou u Južnoj Koreji
23.06.2017

Gradić je trenutno naš najbolji i najiskusniji seniorski predstavnik, te s pravom brani boje naše države.

bolt
Usain Bolt nastupit će u Monte Carlu
22.06.2017

Jamajčanin je u karijeri osvojio osam olimpijskih zlata, dok je na svjetskim prvenstvima osvojio 11 zlatnih i dvije srebrne medalje.

atletika
Štitkovac i Salkić ispunili normu za evropsko prvenstvo u Grossetu
19.06.2017

Član Atletskog kluba Sarajevo Nermin Štitkovac osvojio je titulu državnog prvaka u disciplini bacanja kugle i diska na pojedinačnom atletskom prvenstvu Bosne i Hercegovine za juniore i juniorke, koje je održano proteklog vikenda u Zenici.