tekva

Takmičari taekwondo kluba Novi Grad dominantni na državom prvenstvu u Bugojnu

15.05.2017
SARAJEVO, 15. maj 2017

Taekwondo kluba Bugojno, pod pokroviteljstvom Taekwondo Saveza BiH, u nedjelju je održao državno prvenstvo u borbama i tehnici za sve uzraste.

Takmičari taekwondo kluba Novi Grad Sarajevo bili su dominantni u svim konkurencijama osvojivši 21 zlatnu, šest srebrenih i 15 bronzanih medalja, te pehare za ekipne uspjehe i to prvo mjesto u ukupnom poretku takmičenja s osvojenih 254 boda.

Novogradski takmičari su na osnovu pojedinačnih rezultata osvojili i pehare za ekipne uspjehe za najbolji tim u svim konkurencijama.

Na takmičenju je učestvovalo oko 500 takmičara iz 35 klubova iz cijele BiH, saopćeno je iz Taekwondo kluba Novi Grad.

NAJNOVIJE IZ RUBRIKE

mes
Messi treću godinu zaredom najbolji kreator igre
11.12.2017

Argentinska nogometna zvijezda Lionel Messi treću godinu zaredom osvojio je priznanje Međunardne asocijacije za nogometnu statistiku i istoriju (IFFHS) za najboljeg kreatora igre na svijetu.

11
FIA potvrdila kalendar takmičenja Formule 1 za 2018.
07.12.2017

Međunarodna automobilistička federacija (FIA) potvrdila je novi kalendar takmičenja Formule 1 za sezonu 2018.