tuk

Tuka u polufinalu trke na 800 metara na EP-u u Beogradu

03.03.2017
BEOGRAD, 3. mart 2017

Bosanskohercegovački atletičar Amel Tuka plasirao se u polufinale trke na 800 metara na Evropskom dvoranskom prvenstvu u Beogradu.

Tuka je u kvalifikacijskoj utrci osvojio drugom mjesto u grupi s vremenom 1.49,84.

Polufinalne utrke na rasporedu su u subotu od 19.25 sati.

Drugi bh. predstavnik na EP-u Rusmir Malkočević nije uspio izboriti plasman u polufinale na 400 metara, pošto je jutros u kvalifikacijama osvojio 23. mjesto.

NAJNOVIJE IZ RUBRIKE

sp
Večeras izbor sportiste godine u organizaciji Nezavisnih novina i BHRT-a
12.12.2017

Izbor sportiste godine u Bosni i Hercegovini, 17. po redu, u organizaciji "Nezavisnih novina" i Radio-televizije BiH bit će održan večeras u Sarajevu.

mes
Messi treću godinu zaredom najbolji kreator igre
11.12.2017

Argentinska nogometna zvijezda Lionel Messi treću godinu zaredom osvojio je priznanje Međunardne asocijacije za nogometnu statistiku i istoriju (IFFHS) za najboljeg kreatora igre na svijetu.

11
FIA potvrdila kalendar takmičenja Formule 1 za 2018.
07.12.2017

Međunarodna automobilistička federacija (FIA) potvrdila je novi kalendar takmičenja Formule 1 za sezonu 2018.