Apoteke Sarajevo
abedin

Mujezinović prvak Balkana na 800 metara

25.02.2017

Bosanskohercegovački atletičar Abedin Mujezinović osvojio je naslov prvaka Balkana u utrci na 800 metara.

Mujezinović je prvog dana Balkanskog prvenstva u Beogradu slavio u utrci na 800 metara s vremenom 1:51,08.

Srebro je pripalo Rumunu Valentinu Voići, a bronza njegovom sunarodnjaku Kozminu Trofinu.

(Fena)

NAJNOVIJE IZ RUBRIKE

du
Džumhur: Nisam odigrao kako znam, moram izvući pouke iz meča s Nadalom
19.01.2018

Najbolji bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur porazom od prvog igrača svijeta Rafaela Nadala završio je nastup na prvom Grand slam turniru sezone u Melbourneu.

dum
Džumhur nemoćan protiv Nadala
19.01.2018

Bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur nije uspio izboriti plasman u osminu finala Australian Opena.

dum
Džumhur sutra protiv Nadala u 3. kolu Australian Opena
18.01.2018

Najbolji bosanskohercegovački teniser Damir Džumhur u 3. kolu (šesnaestina finala) Australian Opena u Melbournu u petak će igrati protiv prvog tensera svijeta Rafaela Nadala.